Chci prodat lékárnu

Vítáme Vás na našich specializovaných webových stránkách www.lekarnanaprodej.cz, které jsme vytvořili pro všechny potencionální zájemce o koupi nebo prodej lékárny.

Odborným garantem projektu je společnost MEDICAL CONSULTANTS s.r.o., specialista na marketing a management zdravotních zařízení. Našimi klienty jsou zpravidla renomované domácí a zahraniční společnosti, pro které zajišťujeme řízení jejich projektů ve zdravotnictví.

Pro zájemce o prodej lékárny nabízíme vhodnou příležitost pro realizaci tohoto záměru. Zpravidla evidujeme v naší databázi více poptávek seriózních zájemců o koupi lékárny. Na základě poskytnutých vstupních informací Vám předložíme indikativní nabídku. Jsme schopni celý proces prodeje lékárny zajistit po stránce právních, ekonomických a poradenských služeb.

V případě zájmu o koupi lékárny disponujeme vlastními fundamentálními analýzami trhu v ČR. Vyhledáme a oslovíme všechny potencionální zájemce o prodej lékárny. Naše společnost neoslovuje zájemce o prodej lékárny formou nevyžádaných oslovení, ale naopak tuto formu komunikace zajišťujeme adresně.

Pro všechny potencionální zájemce o prodej lékárny nabízíme komplexní servis nebo zastoupení v této oblasti. Máme mnohaleté zkušenosti z provozováním vlastních lékáren a realizaci jejich následného prodeje. Mezi naše klienty patří bonitní investoři se zájmem o nákup lékáren.

Nabízíme Vám reálnou příležitost k realizaci Vašeho záměru o profesionální prodej Vaší lékárny.

 

 

 

 

 

NOVINKY A INFORMACE